Tagi

, , , , ,

Rozpoczęcie roku szkolnego mamy już za sobą. Tak zwany „czas łaski” dla powracających z wakacyjnych przygód na łono szkół Uczniów również przeszedł do historii.
Przed dziećmi i młodzieżą stoją nowe wyzwania i wiedza, którym będą musiały podołać i obszary wiedzy, które będzie trzeba posiąść. Nastał zatem okres pełnej mobilizacji sił ducha i ciała.
Niechaj każdy z uczestniczących w tym procesie dołoży sił i zaangażowania aby pociechy, te jeszcze małe, ale i te duże, okres szkolny wspominały po latach z łezką tęsknoty; i aby czas nauki był nie tylko okresem poszerzania wiedzy, ale i wzrostem samoświadomości i odkrywaniem własnej ścieżki życia.
Życzę każdemu Uczniowi: owocnej nauki, oraz wyrozumiałych Pedagogów, którzy będą wsparciem we wdrażaniu nowej wiedzy, i okażą zrozumienie tym wszystkim, dla których obowiązek szkolny to trud niekiedy graniczący z ich możliwościami.
Niechaj ten Nowy Rok Szkolny będzie dla wszystkich, zarówno Uczniów, jak i ich Rodziców oraz Pedagogów, czasem owocnego trudu, po którym nastąpi zasłużony wakacyjny odpoczynek.

Reklamy