Tagi

, , , ,

pracownia rozwoju i edukacji www.prie.pl               Pracownia Rozwoju i Edukacji jest moim „maleństwem” które jak mniemam wyrośnie na Solidne i Mądre Dziewczę /jako że rodzaju żeńskiego jak mniemam/. Będzie wierna swoim Wartościom i celom, a przede wszystkim TYM, na rzecz których została powołana – DZIECIOM i RODZINOM, a także tym, którzy podejmują wszelkie możliwe działania, aby dać im lepszy start i MOC, jakiej potrzeba, aby Dobre i Mądre podejmować decyzje; aby kierować swe kroki tam, gdzie chodzić na prawdę WARTO.

Istotą Pracowni jest wspierać Dziecko w sprostaniu obowiązkom szkolnym, które niejednokrotnie są ponad jego mozliwosci; ale również wspieranie Jego rozwoju, twórcze zagospodarowanie czasu wolnego, a także rozwijanie potencjału który w nich drzemie! A drzemie Wielki, póki nie sostanie ostudzony przez wiele przykrych doświadczeń.

Szerokie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe pozwalają mi spojrzeć na Dziecko nie tylko jako Terapeuta czy Edukator,  ale jako Przyjaciel, który dostrzega w nich wielkie nadzieje i marzenia jakie w sobie noszą.

Zbliżają się Mikołajki. Życzę zatem wszystkim Dzieciom – tym Małym i tym już bardzo, bardzo Dużym aby Mikołaj był szczodry;

 a nade wszystko aby Wiara w wartości które w sobie nosimy pomagała śmiało kroczyć w przygodzie zwanej Życiem.

„Nie takie ważne,

żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział,

nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał,

nie żeby go wszystko troszkę obchodziło,

a żeby go coś na prawdę zajmowało”

Janusz Korczak

Reklamy